> Contact met Leren en Werken regio Zwolle

Contact met Leren en Werken regio Zwolle

Het Leerwerkloket regio Zwolle is er voor iedereen woonachtig in de gemeenten Dalfsen, Hardenberg, Hattem, Kampen, Meppel, Oldebroek, Ommen, Raalte, Staphorst, Steenwijkerland, Westerveld, Zwartewaterland en Zwolle.

Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.

Algemene vragen

zwolle@lerenenwerken.nl

 
Adviseurs Leren en Werken

Colette Jalving             -           colette.jalving@lerenenwerken.nl

Kim Beukers                -           kim.beukers@lerenenwerken.nl

Bianca Start                -            bianca.start@lerenenwerken.nl

 

Accountmanagers Werkgeversservicepunt regio Zwolle

Jolien Kunst                 -           j.kunst@tiem.nl

René Pastoor              -           r.pastoor@tiem.nl

 
Contactpunt Zorg

Norina Calkhoven      -            info@ontdekdezorgregiozwolle.nl 

 

Contactformulier